بچه ها دات آی ار

نسخه کامل: توضیحات بازی بانوی محبوب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به اجیا ی گلمSmile

این تاپیکو زدم چون دیدم خیلی سوالای بی جواب براتون هست که باید بگم.اما نمیتونستم همرو تو یه تاپیک بریزم!!خیلی شلوغ میشد.این تاپیک عملا برای بحث و سوالای شما در مورد این بازیه.تا زمانی که خوب یاد بگیرید.
و اون تاپیک "بانوی محبوب " برای اینه که شما بانوهاتونو توش بزارین و ما هم میتونیم براتون نظر بدیم.یعنی مال نظر خواهیه.پست هایی که دادینو پاک کنین.همرو پاک کنین لطفا و هر سوالی دارین تو این تاپیک بگین.
مرسیHeart573
از اول اول براتون مینویسم.هرچی تو اون تاپیک بود=کپی تو این تاپیک و حذف از اون تاپیک.

اول توی سایتی که میخواین از بین این دو سایت برین:

1:g.popularlady.co.uk (من توش عضوم.)

2:http://bbgsite.ladypopular.com/(من توش عضو نیستم و دوسشم ندارم!)

بعد روی دکمه ی "play now" کلیک کنید.همون بزرگـــــــــــــــــــــه!

این کارو که کردید یه پنجره ی جدید باز میشه.

توی اون پنجره شما باید به ترتیب:

نام کاربری:

رمز عبور:

ایمیل:

مورد نظرتونو وارد کنین.و سپس مربع i agree رو بزنین.یعنی با قوانین موافقین.

اگر نام کاربری یا رمز عبورتون مشکلی داشت اخطار میده و شما باید اونو عوض کنین.یادتون باشه این بازی انگلیسیه و تعداد کمی ادم فارسی توش هست.اما برای انجام هر کاری باید انگلیسی صحبت کنین.من بهتون تو پست بعدی نام کاربرای ایرانی رو میدم.

بعد از این کارا شما عکس چند تا چشم و لب میبینین با یه صورت دختر کنار صفحه.اون دختر الان شمایین.مال همه اولش یکیه.باید چشم و دهنی که میخواینو انتخاب کنین بعد اسم بانوتونو توی مستطیل بالای چشما بنویسید.اگر قبول شد خودش میگه.بعدشم اون دکمه بزرگتره رو بزنین.

نکته:اگر بیش از 3 بانو دست کنین بانوی اولتون بن میشه.

بعد میاین تو صفحه باوی خودتون.یه خانومی میاد به نام مشاور.اگر انگلیسی بلدین حرفاشو خوب گوش کنین و بفهمین چی میگه.اگر نه من بهتون میگم!:

شما باید اینجا رو بیابید.بالای صفحه.سمت چپ:[تصویر: h_bg_userStats.png]

بعد اونجا خودش عدد داره.اولی سمت راست مرحله شماست.برای اینکه برین ببینین برای رفتن به مرحله بعد باید چیکار کنین باید برین تو قسمت goals که همون موقع وارد شدنتون میتونین ببینینش کنار صفحه سمت راست.

view profile جاییه که بانوهای دیگه میتونن بانوتونو توش ببینن و نظر بدن.

wardrobe هم اتاق لباسه که شما اول هی لباسی ندارین.
پیشنهاد:لولتونو تا لول 3 ببرین.هرپولی موند لباسای کم قیمت قشنگ بخرین.

نکته:شما از اول 2000$ پول دارین

نکته:به لول 3 رسیدین میتونین پیام بدین.به لول 5 رسیدین میتونین مبارزه کنین.به لول 10 رسیدین میتونین رای بدین!

سوالی داشتین بپرسین.اینم سایت ترجمه برای شما:http://translate.google.com/

نام ایرانی ها توی فقط انگلیسی:

magnolia (خودم)
sonia
Newsha
چندتای دیگه هم بودن اما نمیدونم کجان.ایرانی ها دیگه کم سر میزنن.منم تابستونه دوباره شروع کردم.کس جدیدی دیدم بهتون میگم.کار داشتین:magnolia
من دیش سوالمُ پرسیدم دیگهBig Grin
بعد goals چیکار کنم؟
چش و ابرو و ایناش درس شده.
اسمم که دادم.
نونا جون تومرحله دو باید لباس بخریم من دوتا پیرهن انتخاب کردم رفت تو کارتم اما هی ارور میدا شاید پولم کمه چیکار کنم یکیشو بردارم؟

شادی جون گوشه کادر نارنجی یه علامت سئوال هست اونو بزنی همرو بهت یاد میده
توی بازی بانوی محبوب تو قسمت city یه قسمت به نام mall هست که توش انواع و اقسام لباسهای هست.من براتون ترجمه میکنم.برای اونایی که مشکل دارن توشSmileلباسها توی فروشگاه(mall)به ترتیب حروف الفبای انگلیسی قرار گرفته اند.ترجمه:

accessories=لوازم

bags=کیفها

belt=کمربند

bracelet=دستبند

coats=کتها

dresses=پیراهنها

earrings=گوشواره ها

gloves=دستکشها

hair accessories=لوازم مو

hats=کلاه ها

lady sport=بانوی ورزشکار

mad girl collection=لباسهای دیوانه وار جمع اوری شده

necklaces=گردنبند

pants=شلوار

ring=انگشتر

scraves=شالها

shoes=کفشها

s***ts=دامنها

socks=جوراب

sunglasses=عینک افتابی

tops=بلوزها

underwear=لباس زیر...

جدای از اینها در قسمتی که میخواهید ثبت نام کنید قبل از هرچیز مطمئن شوید که قصد بازی در کدام سرور را دارید.در قسمت بالای صفحه سمت چپ میشه انتخاب کرد.البته سایت سرور بین المللی هم هست:bbgsite.ladypopular.com

علاوه بر این در بازی بانوی محبوب (lady popular)هر چندوقت ه مناسبتهای مختلف لباسهایی جدید نظیر:bussines woman(بیزینس زن)یا red carpet(فرش قرمز)یا promgirl و profile backgrounds (پس زمینه صفحه شخصی)موقتا میاید.البته profile backgrounds promgirl و bussines woman دیگر موقتی نیستند و الان مدت زیادی هست که وجود دارند و میشه ازشون استفاده کرد.در اصر گذشت زمان و قدیمی شدن لباسها بعضی از انها حذف میشوند.

اینم بگم که قیمت هر لباس در زیرش با این علامت($)نشان داده شده و شما با توجه به مقدار پولی که دارید باشد خرید کنید.توجه داشته باشید برای خرید همه ی جوانب رو در نظر بگیرید و بی رویه خرج نکنید.

راستی توی شهر یه قسمت به نام bank (بانک)وجود داره که از اونجا میشه الماس رایگان یا الماس غیر رایگان رو خریداری کرد.برای اینکه الماس بخرید باید پول واقعی بدین به بانک.
ویدا جون اره قیمت کلی رو پایین میده.اگر از پولی که داری بیشتر نمیتونی بخری.باید یکی رو حذف کنی.

بچه ها اگر برین تو این قسمت:premium

میتونی الماسهای که دارینو به دلار تبدیل کنین.بالای صفحه عکس یه الماس میبینین که کنارش عدده.اونا تعداد الماساتونن.هر الماس=90$

البته بهتره این کارو نکنین.الماس ارزشش زیاده.مثلا 2 تا الماسو بکنین دلار.یه کم بزارین الماس بمونه!!Blush
یه چیزای ریز میز دیگه هم بگم.توی قسمت view profile بقیه بانوان برای شما پیغام میزارن.این پیغامات رو تنها وقتی میتونین جواب بدین که level(مرحله)شما بالای 3 باشه.و در صورتی میتونین (challenge)مبازه کنید که بالای 5 مرحله داشته باشین.در صورتی هم که بالای 10 مرحله باشین میتونین رای (vote)بدینSmile
یه چیزای ریز میز دیگه هم بگم.توی قسمت view profile بقیه بانوان برای شما پیغام میزارن.این پیغامات رو تنها وقتی میتونین جواب بدین که level(مرحله)شما بالای 3 باشه.و در صورتی میتونین (challenge)مبازه کنید که بالای 5 مرحله داشته باشین.در صورتی هم که بالای 10 مرحله باشین میتونین رای (vote)بدینSmile
رتبه بندی برای قرار گرفتن روی سکو توی بازی یه قسمتی به نام rating وجود داره که با توجه به اون شما میفهمید که چندرای دارین.در صورتی که رای شما به حد نساب برسد به داخل جدول راه پیدا میکنید.در صورتی که شما بیشترین رای ها رو بیارین روی سکو میرین و ب اساس نفر اول و دوم و سوم روی سکو (podium)قرار میگیرید:

[تصویر: podium_bknd.jpg]

اگر اول بشین این تاج:[تصویر: gold.jpg]

دوم:[تصویر: silver.jpg]

و سوم:[تصویر: bronze.jpg]

جایزه ی نفر اول:1 تاج طلا و 15000$

جایزه نفر دوم:یک تاج نقره و 12000$

جایزه نفر سوم:یک تاج برنز و 10000$

اگر هر سه جامو گرفتین دیگه نمیشه بهتون رای داد چون جامها رو همرو برنده شدین.

علاوه بر این سکو یا پودیوم برای :
اپارتمان
حیوان خانگی
ftv فشن شو
وجود داره573

خرید حیوان خانگی

قیمت حیوانات خانگی در بانوی محبوب 200 الماس است که آنها را میتوانید در شهر از فروشگاه حیوانات خریداری کنید در فروشگاه دو نوع از حیوانات خانگی گربه و سگ به رنگ ها و اندازه های مختلف برای انتخاب شما وجود دارد.البته توی بانوی محبوب جدید خرگوشها با قیمت 250 الماس اضافه شدند و بعضی حیوونا رو هم میشه با قیمت 20000$ خرید.مثل خودم.2 تا 20000$ دارم!:دی

توی بانوی محبوب قبلی باید از حیوون مراقبت میکردین ولی الان نیاز به هییییییییییییچ کاری نیست.حیوون هم فرار نمیکنه!و راستی در صورتی که حیوون شما برنده بشه 20000$ دریافت میکنید.یعنی همونقدر که میگیره میده!هرچه قدر پول بدی همونقدر اش میخوری(خیلی ربطی نداشت نه؟مهم نیست!)به هر حال اینم فقط در مورد حیوون خونگی بودش.

ممنوعیتها و مجازات

در صورتی که یک بانو اکانتهای زیادی داشته باشد چندتا از اکانتهاش حذف میشن.به طوری که هرگز نمیتونن دوباره از اون اکانت استفاده کنند.اینو من خودمم تجربه کردم و الان یه عاااااالمه از اکانتام بن شدنSad

اهه!!!!!!!!!!!!!!
در صورتی که مثلا 2 تا بانو دارید و میخواین از یکی برای اون یکی چالنج بدین باید بگم نمیشه و دفعه دوم میفهمن که یکی هستین.چون اینم ممنوعه!

در صورتی که ف ح ش بدین یا نا سزا بگین برای 1 یا 2 روز بن میشین.من مثلا یکی دیوانه بود میگفت من به همتون منفی میدم بعد به منم منفی داد!منم ایگنورش کردم بعدشم براش زدم:ugly و...(حرفایی که نباید میگفتم!)و بعد برای 1 روز تمااااااام بن شدم!:دی

پس اینکارم نکنین چون دق میکنین!
اوه راستی اگر 2 تا بانو دارین و میخواین مدیر بزاره ازشون استفاده کنین باید به اینجا اطلاع بدین(که فی ل ت ر ه ):http://support.ladypopular.ir

وقتی بانوها پست میدن اگر پست خلاف و اشتباهی دیدین بر روی دکمه report abouse کلیک کنید .اگرم خواتسننقل قول کنین روی دکمه quote کلیک کنین.

توی بانوی محبوب وقتی میرین توی my lady بالای عکس بانوتون یه قسمتی رو میبینین که روش نوشته:what are you doing right now?
رو اون قسمت کلیک کنید و اگر چیزی میخواین بگین بنویسین.مثلا اگه میخواین بگین به من رای بدین بنویسین:plz vote 4 my lady یا کلا هرچی!

در مورد تماس با مدیر من یه چیزی یادم رفت.اینکه پایین صفحه یه دکمه به نام feedback هست که باهاش میشه به مدیر نامه دادSmile
بازی های بانوی محبوب:

سودوکو: اگر بازی سودوکوی مشکل را با موفقیت به اتمام برسانید،بین 1.0 تا 2.5 به آی کیو و 40 دلار هم به موجودی شما اضافه خواهد شد.
نقطه بازی: اگر شما برنده شوید بین 10 تا 40 دلار و 0.5 آی کیو به شما داده خواهد شد.
پازل: با اتمام موفقیت آمیز پازل (نوع سخت) مقدار 1.0 تا 3.0 آی کیو و 50 دلار دریافت خواهید کرد.
برج هانوی: با انجام موفقیت آمیز این بازی (از نوع سخت) شما 60 امتیاز +1.0 آی کیو و 50 دلار کسب خواهید کرد
تمرکز : اگر بتوانید ترکیب را با سه حدس پیدا کنید 80 دلار،با 8 حدس 40 دلار و با 10 حدس 20 دلار بدست خواهید آورد.
شانس : شما برای هر قلبی که بدست آوردیدف 10 دلار دریافت خواهید کرد.
در صورتی که در بازی عضو بشین میتونین تو قسمت پروفایل خودتون بالای عکس بانوتون پروفایل رو تنظیم کنید.بقیه بانوان هم میتونن از اونجا گالری و اپارتمان و دستاوردها(achivements)و... رو ببیننSmile
اون وقت الماس رو حتما باید واقعی خرید؟
(06-24-2012 07:35 PM)niki نوشته شده توسط: [ -> ]اون وقت الماس رو حتما باید واقعی خرید؟

نه.2 راه داره.1:

برین تو این سایت:http://193.203.198.107//photos/uk/5/6/0/560173/photos/560173_2012_01_09_06_43_46.png

عضو بشین.و یادتون نره ایمیل واقعی بنویسین.بعد اونجا مسابقه برگذار میکنن.باید تو اون مسابقه ها شرکت کنین.اسم بانو و سرور خودتون (uk) رو بنویسید.1 هفته بعدش برنده ها مشخص میشن.اگر جزو اونها باشید پول و الماس برنده میشین.

2:الماس رایگان بگیرین:

اول از همه باید برین تو bank .بعدش برین توی قسمت earn diamonds:[تصویر: attachment.php?attachmentid=1005&d=1316031392]

بعدش میرین توی این جا:[تصویر: attachment.php?attachmentid=1006&d=1316031643]

وقتی رفتین اونجا باید برین تو یکی از این خونه ها که بهترینش sponsor pay هستش.وقتی وارد اونجا شدید برین و روی گزینه ی free کلیک کنید.سپس هرکدام از گزینه ها رو که خواستید انتخاب کنید.اما قبل از هر کاری باید توضیحاتشو بخونین.اگر رفتین جایی که با ثبت نام کردن میتونین الماس بگیرین از این نرم افزار:
http://www.fakenamegenerator.com/

استفاده کنید.راستی این (sponsor pay)بهتون میگه که هرکدوم از گزینه ها طی چه مدتی بهتون الماس میده.امیدوارم بتونه کمک کنه.Smile
وقتی میرم توی earn diamondپیغام میاد:Earn Diamonds in Ladypopular by participating and completing offers from our advertising partners

چیکار کنم؟Huh
چیز شکن داری؟!Huhباد داشته باشی!
اجی بعد از اینکه بر رو گزینه freeکلیک کردم اینو گفت

Unfortunately there are currently no offers available for your country. Please try again later

(متاسفانه آنجاهم اکنون موجودپیشنهادبرای کشورتان نیستند

لطفاباردیگربعداسعی بنمایید)

راستی قسمتی که میخوام خرید کنم پول هم دارما اما نمیدونم چه جوری زیاد میشه بعد نمیتونم خرید هم بکنم اصن چه جوری باید بانو درس کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
اجیا باید چیز شکن داشته باشین تا بتونین الماس رایگان بگیرین!اینم بگم که خیلی سخته!!خیـــــــــــــــــــــــــــــــــلی!!منم به زور گرفتم!!!!

اجی باید بری فروشگاه لباسی که میخوای رو کلیک کن.رنگی که میخوای کلیک کن.بعد میره تو کارتت.بعد برو تو کارتت دکمه بزرگه رو بزن.بعد میگه خرید خوب انجام شد .میخواین برین توwardrobe?بعد تو فقط رو wardrobe کلیک کن.لباسایی که خریدی رو از جایی که توشه انتخاب کن.بعد save outfit بزن.Smile
لینک مرجع